ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.57
Hodnoceno: 107x Prosím, ohodnoť práci

Můj pokoj (5)

Protože jsem jedináček, mám pokoj sama pro sebe. Můj pokojíček je středně velký, na zeleno namalovaný svět, ve kterém trávím spoustu času. Je velice vkusně a účelně zařízený a myslím, že přesně odpovídá mým požadavkům. Je tady všechno, co taková dvanáctiletá holka může mít. Tak začneme třeba psacím stolem, na kterém najdete svítící globus, lampičku, kelímek plný propisek, ale i hlouposti co na stůl nepatří. Nad psacím stolem visí nástěnka, která je vyzdobená anglickými obrázky. Společně s psacím stolem je na stolku umístěn počítač. Docela nedávno mi rodiče dokoupili dvě police, nyní zaplněné knihami, plyšáky, se kterými si často ráda hraji. Nalevo od psacího stolu a počítače je veliké okno plné květin. Levou stranu pokoje zakrývá skříň, v pokoji ještě dvě další malé. Na jedné mám rádio, u kterého trávím spoustu času a na druhé stojí akvárium s vodní želvou Žofkou. Naproti komodě je umístěna postel, která po složení zároveň slouží jako sedačka. Má velký úložný prostor. Nad postelí visí žlutá lampička ve tvaru měsíce. Každý večer rozzáří můj pokoj světlo z lustru, který má 4 bodovky. V pokoji je dřevěná podlaha, jen uprostřed je koberec. Doufám, že se vám můj pokoj líbil.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: verišek, 14.03.2007

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Můj pokoj (5)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­