ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.09
Hodnoceno: 85x Prosím, ohodnoť práci

Můj pokoj (4)

O mém nejoblíbenějším místě jsem nemusel dlouho přemýšlet. Je jím můj pokoj v našem rodinném domku. Dříve jsme s rodiči bydleli v panelovém domě, kde jsem měl pokoj společně se svou sestrou. Nemohu říci, že by se mi tam nelíbilo, ale nyní jsem o 100% spokojenější - svůj pokoj jsem si prostě zamiloval.
Je velmi romantický, ale zároveň magický. Je totiž jediný podkrovní pokoj v našem domě. Za zdmi jsou jen půdní prostory, nade mnou střecha a pak už jen nebe, nekonečný vesmír. Když třeba prší, nebo je i bouřka, cítí se člověk trochu nejistě, protože mezi mnou a rozmarem počasí mne dělí jen několik centimetrů střešní krytiny, ale zároveň se cítím bezpečně, neboť jsem doma, obklopen svými věcmi, které mám rád a rodiči, jejichž přítomnost v domě mi pocit bezpečí ještě stupňuje. Mám zde i svoje místečko u rohového stolu s počítačem. Tady se učím, nebo trávím volné chvilky na počítači. Když mám čas a chuť dívat se na televizi, nebo poslouchat písničky, rád si pohovím na starší sedačce, která je jen a jen pro mne. Před vánočními svátky jsem si do pokoje ozdobil malý smrček, který jej provoněl přírodou.
Prostě jsem ve svém pokoji rád, je mi tu dobře, těším se vždy domu na svoji pohodu.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Vložené: 04.01.2007

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Můj pokoj (4)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­