ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.65
Hodnoceno: 84x Prosím, ohodnoť práci

Můj pokoj (3)

Můj pokoj je docela prostorný, a proto se v něm cítím dobře. Mám moderní nábytek a pokoj docela dobře zařízený. Je světlý a slunný. U okna mám velký psací stůl, na kterém se učím a modeluji. Svoje školní potřeby si ukládám do zásuvek psacího stolu a do skříňky, která stojí nalevo od stolu. Poblíž skříňky mám knihovnu, police se stavebnicemi a ostatními hrami. Vedle dveří stojí skříň, do níž si ukládám oblečení. Na pravé stěně pokoje je válenda s nočním stolkem, lampičkou a velké křeslo, na kterém sedávám já, ale většinou tam odpočívá plyšový medvěd a na jeho hlavě náš kocour Čičik. Pokoj je pěkně vymalovaný a rád v něm trávím čas.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Jiří Skalický, 13.12.2006

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Můj pokoj (3)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­