ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.05
Hodnoceno: 40x Prosím, ohodnoť práci

Můj pes

  • popis domácího mazlíčka

Svého psa jsem dostala od strýčka, když mi byly tři roky. Bylo to takové malé, chlupaté, neposedné klubíčko. Protože šlo o fenku, pojmenovala jsem ji Kiki podle mého oblíbeného koťátka z knížky Z deníku kocoura Modroočka.

Kikinka je kříženec teriéra a nějaké pouliční rasy. Jakožto pes malého vzrůstu váží asi 8 kilogramů. To, že má vždy jedno ucho dole a druhé nahoře, muselo vzniknout nejspíš tím křížením, ale stejně to vypadá dost legračně. Ve štěněcích letech měla Kiki srst hodně světlou, ale ta jí časem ztmavla na hezkou pískovou barvu. Jelikož je dlouhosrstá, musíme ji pravidelně stříhat, tím pádem má kožíšek někdy pořádně huňatý, někdy naopak krátký a sametový na dotek. Ve světlých chlupech vynikají dvě tmavě hnědé oči jako korálky a také vlhký černý čenich.

I když jí teď je už 11 let, vypadá stále moc hezky.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: janula, 29.10.2011

   
­­­­

Slohová práce Můj pes ve slovenštině?

Slovenskou verzi této slohové práce naleznete na adrese:

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Můj pesMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­