ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.36
Hodnoceno: 109x Prosím, ohodnoť práci

Můj mobilní telefon (2)

Minulý rok k Vánocům jsem dostala nový mobilní telefon značky Samsung S5560i. Jde celkem o moderní typ, stál 4000 Kč. Má černou barvu a po stranách je stříbrný. Váží 95 gramů a jeho rozměry jsou 100 x 52 x 13 mm.

Telefon má dotykový barevný displej s úhlopříčkou 3 palce, který umožňuje velmi snadné ovládání. V dolní části jsou tři tlačítka na zvedání a pokládání hovorů i tlačítko zpět. Po levé straně se vyskytují dvě tlačítka na ovládání hlasitosti, po pravé najdeme další dvě tlačítka sloužící k pořízení fotky a uzamknutí telefonu. Na zadní straně je zabudovaný vestavěný 5megapixelový fotoaparát doplněný o automatické ostření a blesk. Nachází se zde rovněž i nápis SAMSUNG. Na vrchu jsou dva otvory pro sluchátka, USB připojení a také pro nabíječku. Vnitřní paměť telefonu (50 GB) je možné rozšířit paměťovou kartou MicroSD. V telefonu je nainstalováno mnoho příslušenství včetně internetového připojení wifi, rádia, budíku, médií a map. Dají se na něm hrát hry, možná je i úprava fotek či videí.

Telefon se především hodí na volání si s kamarády nebo rodiči, ale i pro zábavu a krácení dlouhé chvíle. Díky štíhlému a uhlazenému designu je pohodlný v dlani.
I přes výše uvedené klady bych již chtěla zase jiný, nový telefon.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Podzim, 15.12.2012

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Můj mobilní telefon (2)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­