ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.25
Hodnoceno: 4x Prosím, ohodnoť práci

Můj maturitní ples

  • popis příprav maturitního plesu

Jak už je zvykem, i tento rok se pořádají maturitní plesy a konečně nastal i náš čas. Nedokážu uvěřit, že už je to za námi.

5. prosince 2014 přišla chvíle, na kterou já ani moji spolužáci nikdy nezapomeneme. Již od osmé hodiny ranní jsme se shromáždili v chomutovském divadle a začali s přípravami.
Na stále neotřelé téma Roaring 20's Casino Night jsme si nakoupili přes tisíc balonků, závěsné dekorace, zábavné masky do fotícího koutku a ve třech autech jsme přivezli necelých tisíc cen do tomboly. Samozřejmě nám nesmělo chybět obrovské množství izolep, nůžek, barevného papíru a čtvrtek na výrobu hracích kostek, které jsme postavili u vstupního vchodu a na okraj pódia.

Rozdělili jsme se do skupinek a každý měl svou práci. Eva s Nelly dávaly naše třídní fotky na obrovské tablo u vchodu do velkého sálu, Nikča s Týnou a dalšími pomocnicemi urovnávaly ceny do tomboly podle čísel, Tici a Míša uvazovaly závěsné dekorace na balkóně, já a několik dalších spolužáků jsme nafukovali balonky a přivazovali je na jeden provázek, který jsme pak pověsili na balkon do písmene U.

Než odbilo poledne, zbývaly udělat už jen malé nedostatky. Tombola již byla připravena, fotky visely mezi dveřmi, zlaté balonky prozářily celý sál a závěsné dekorace dodaly bohatou atmosféru. Už zbývalo jen poházet po stolech černá peříčka, blýskavé diamanty, pokerové žetony a hrací karty.

Večer se přivezly chlebíčky, brambůrky, sladké věnečky a další skvělé dobroty, jež nechyběly na jediném stole. Vše bylo připraveno, nervozita se na nás valila a náš nezapomenutelný večer mohl začít...

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: RomankaK, 04.01.2015

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Můj maturitní plesMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­