ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.15
Hodnoceno: 27x Prosím, ohodnoť práci

Můj koníček: atletika

Mým koníčkem je atletika. Trénink mám dvakrát týdně, jednou v Bučovicích a jednou ve Vyškově. Mimoto ještě skoro každý den běhám do Maref a zpět, a každý měsíc se zúčastním minimálně jednoho závodu. V atletice se věnuji skoku dalekému, skoku vysokému, běhu na 60, 150 i 300 metrů a běhu přes překážky.

Téměř denně se mnou trénuje tatínek. Dříve se mnou na závody jezdila i má kamarádka, jenže pak přestala trénovat a mně nezbylo nic jiného než na ně jezdit sama.

S atletikou jsem začala před jedním a půl rokem, 10. dubna to bude přesně rok od doby, co jsem vůbec prvně závodila.
Můj první závod se konal v Kolíně, kam jsem se dostala jen náhodou, když moje kamarádka nemohla a já ji musela zastoupit. Po tomto závodě o mně řekla moje trenérka trenérce z Vyškova a já tak začala jezdit na závody s vyškovským družstvem.
S ním jsem pak sbírala soutěžní body. Na Grand Prix se potom vyhlašovaly výsledky za celý rok a já skončila druhá.

Atletika není moc drahý sport. Stačí jen sportovní oblečení a boty. Na ostatní sporty toho většinou potřebujete mnohem více - kromě oblečení ještě další vybavení, jako jsou rakety, míče, hokejky, chrániče...

Když jsem byla malá, hrávala jsem tenis, ale ten mě nebavil a asi v deseti letech jsem s ním skončila. Nezaujal mě ani volejbal, až mi tedy tatínek domluvil tréninky atletiky, u které jsem nakonec zůstala.

Atletika mě moc baví, ráda bych v ní pokračovala i nadále. Mým cílem teď je dostat se na sportovní gymnázium...

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Kateřina Obručová, 10.11.2011

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Můj koníček: atletikaMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­