ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.81
Hodnoceno: 112x Prosím, ohodnoť práci

Můj hrníček

Popisovaný předmět je hrníček, který jsem si sama pomalovala v osmé třídě na pracovních činnostech. Je bílý, rovný a má ucho, které je záměrně udělané nakřivo, což ho dělá zajímavým. Ode mě je vyzdobený pouze černou konturou, kterou je na hrníček nakreslen prozpěvující si "smajlík" a nad ním umístěn nápis: "Hurra, hurra, die Schule brent!" (Hurá, hurá, škola hoří!). Po straně - tj. u ucha - je vytvořená odměrka, jak by podle mě měla vypadat. Je na ní znázorněno pět bodů – na nejvyšší příčce je svařák, potom přichází na řadu kafe, víno, slivovice a nakonec na nejnižší příčce se nachází voda. Z tohoto hrníčku velmi ráda piji a nikdo jiný na něj nesmí ani sáhnout! Jeho jedinečnost spočívá především v tom, že je to jediný předmět vyrobený ve škole, který se mi líbí a nevyhodila jsem ho!

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Chucky, 20.03.2005

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Můj hrníčekMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­