ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.44
Hodnoceno: 25x Prosím, ohodnoť práci

Moje oblíbené místo - za volantem BMW

Moje oblíbené místo je poněkud zvláštní, může se totiž pohybovat libovolně po světě. Jedná se o místo za volantem mého vozu značky BMW.

Za volantem se prostě cítím nejlépe. Nic mě netrápí a zapomenu na všechny starosti. Jediné co v danou chvíli prožívám, je radost z jízdy. V autě relaxuji a také zažívám nějaký ten adrenalin. Pokud si chci odpočinout od světa, pustím si uklidňující muziku a relaxuji. Ovšem předjede-li mě nějaký frajírek (nejčastěji v dieselovém voze značky Volkswagen), začíná mi v těle pumpovat adrenalin. Touha ukázat mu, že nemá zas tak silné auto, jak si myslí, je obrovská. Hudba se mění v rockovou, převodový stupeň jde minimálně o jeden dolů. Ručička otáčkoměru se nebezpečně rychle přibližuje k červenému poli a i zákony silničního provozu jdou v tuto chvíli stranou. Uspokojení nastává až po podařeném předjetí vozu přede mnou. Tento pocit je nepopsatelný, úžasný, samozřejmě ne vždy se to povede. A proto i porážku beru sportovně. Představte si to třeba jako prohraný fotbalový zápas. Na silnici jezdí více nadšenců, jako jsem já, a proto rád potkám nějakého takového člověka. Nejčastěji se setkáváme na různých (ne příliš mediálně populárních) akcích, takzvaných tuning srazích.

Někteří lidé jsou otrávení, když ví, že budou muset druhý den několik hodin řídit. To ovšem pro mě neplatí, já mám jen a jen radost z každého dalšího ujetého kilometru.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: BMW, 29.05.2011

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Moje oblíbené místo - za volantem BMWMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­