ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.69
Hodnoceno: 162x Prosím, ohodnoť práci

Moje nejmilejší hračka

Mou nejmilejší hračkou je elektronický terč na šipky. Dostala jsem ho k Vánocům. Můžou hrát až čtyři osoby, koupili jsme k tomu šest šipek. Může se na něm hrát několik druhů her.
U nás doma visí na zdi v jídelně, hrajeme šipky celá rodina většinou každý den. Může se i přenášet. Máme ho na elektriku i na baterie.
Hra se musí ukončit "dablem", terč mluví. Říká, co jste hodili nebo že jste vyhráli. Terč má průměr přibližně půl metru.
Visí dva metry nad zemí.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Lucie, 01.04.2006

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Moje nejmilejší hračkaMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­