ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.11
Hodnoceno: 19x Prosím, ohodnoť práci

Klávesy

- popis hudebního nástroje

Obrovský zploštělý kvádr, po stranách zaoblený, je typický pro svou černobílou barevnou kombinaci. Upoutají nás na něm klapky, které mohou připomínat zebří srst, a to právě pro svou barevnost. Jednotlivě každá z nich vydává libý tón, ale když se spojí například v akord, připadáte si jako v ráji.

V horní polovině přístroje je umístěna velká spousta čudlíků a tlačítek. Ty udávají hlasitost, tempo bubnů, které v případě potřeby pomůžou s udržením rytmu a hlavně nabízí možnost vybrat si z melodií, jichž je nepřeberné množství. Po stranách objevíme několik otvorů a zástrček, jež jsou pro následné hraní nezbytné.

Aby klávesy vydaly zvuk, je nutné zapojit k nim bedničky a samotný nástroj napájet elektřinou. Pro své schopnosti představují pro mnohé osoby důležitou součást lidského života, která nezklame. Ledaže by nešel proud...

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: petuliczech.kac, 31.01.2011

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
KlávesyMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­