ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.59
Hodnoceno: 98x Prosím, ohodnoť práci

Kaktusy

Kaktusy patří mezi suchomilné rostliny, jejichž listy buď úplně zakrněly nebo se přeměnily v trny. Kvetou krásnými květy, ale doba kvetení trvá pouze několik dnů.
V chladném období, na podzim a v zimě, přemístíme kaktusy na tmavší a chladnější místo a zaléváme pouze jedenkrát měsíčně, aby nám neuschly, ale také proto, aby nám nezačaly růst.
Koncem března nebo začátkem února je přemístíme na teplé a slunné místo, nejlépe na okenní parapet. Zaléváme je častěji, až dvakrát týdně. Každé ráno kaktusy mlžíme vodou pomocí rozprašovače.
Jelikož je každý rok zapotřebí nová půda, v únoru nebo v březnu kaktusy přesadíme. Při této příležitosti také zkontrolujeme, zda nejsou kořeny napadeny nějakým škůdcem. Nejvhodnější zeminou pro kaktusy je substrát, ale v obchodech se dá koupit speciální půda pro kaktusy.
Kaktus je nenáročná rostlina velmi vhodná i pro začínající pěstitele.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: anaj, 19.09.2005

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
KaktusyMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­