ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: ---
Hodnoceno: 0x Prosím, ohodnoť práci

Hi-Fi věž

Hi-Fi věž je velmi vysoký a široký stereo systém, který v mém pokoji stojí na pracovním stole. Solidně stavěna z tvrdého plastu tato věž vydržela plnit svoji funkci už kolem deseti let, což je pozoruhodný výkon. Obsahuje několik "pater", z nichž každé má svoji funkci. Každé patro, celé z černé barvy, je zhruba 12 cm dlouhé a nese na sobě nápis Sony.

Na nejspodnějším patře nalezneme základní funkce - například zapínací tlačítko, ovládání zvuku, konektor na sluchátka nebo tlačítko na přepínání funkcí.
Ve druhém patře se nachází ovládání na rádiové stanice - černé tlačítko na přepínání stanic, hodně malých tlačítek na přízvuk hudby a další funkcionální tlačítka.
Patro číslo tři nám nabízí možnost vložit páskovou kazetu do útrob přístroje a přehrávat ji. Kolem toho můžeme najít tlačítka "Pause", které slouží na zastavení přehrávání, "Rec" na zaznamenání úseku, přehrávací tlačítka na přeskočení kteréhokoli úseku a ovládání speciálního zvuku "Dolby".
Poslední patro dává možnost vložit CD disk a následně si ho přehrát. Vedle něho jsou znovu tlačítka jako "Play", "Pause" atd.

Tuto věž příliš často nepoužívám, je však neodmyslitelnou součástí vzhledu mého pokoje.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: IkeMate, 15.03.2023

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Hi-Fi věžMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­