ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.17
Hodnoceno: 12x Prosím, ohodnoť práci

Dům mých snů (3)

Chtěl bych vás v následující slohové práci seznámit s tím, jak by měl vypadat dům mých snů a jaké by mohlo být jeho vybavení.

Na první pohled bude velký. Přál bych si, aby měl světle žlutou barvu, protože to je barva dobré nálady.
Jelikož rád vařím, bude mojí nejlépe zařízenou místností kuchyň. Krásné dřevěné židle a pevný masivní stůl z dubového dřeva budou stát na kraji kuchyně. Tu bych měl rád velkou a prostornou, abych se v ní cítil příjemně. Zdi kuchyně budou nabarvené do světle červené barvy. V jednom z jejích rohů pak bude stát myčka, abych se mohl věnovat vaření a nemusel se navíc zaobírat umýváním nádobí.
V obývacím pokoji bych měl rád kromě televize a počítače, které jsou dnes naprostou samozřejmostí, také běžecký pás a prostorný gauč.
Do koupelny bych si přál modré kachlíky, jež svou barvou budou připomínat moře a uklidňovat při pohledu na ně. Sprcha by měla být velká a prostorná, abych si v ní mohl po vyčerpávajícím dni co nejvíce odpočinout.
Ložnici nechám vymalovat do nějaké uklidňující barvy a pořídím si do ní velkou, prostornou a hlavně pohodlnou postel.

Při přemýšlení nad domem mých snů jsem musel trochu upustit uzdu své fantazie. Je mi jasné, že podobný dům asi nikdy vlastnit nebudu. Nicméně, kdybych mohl, už vím, jak by vypadal...

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: DreAmeR, 30.09.2015

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Dům mých snů (3)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­