ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.00
Hodnoceno: 9x Prosím, ohodnoť práci

Dům mých snů (2)

Chtěl bych se s vámi podělit o to, jak by jednou mohl vypadat dům mých snů.

Zvenku by měl být modrý, ale ne nějak ostře. Nemusí být ani tak velký, ale hlavně moderní.
Předsíň by mohla být vymalována zeleně s ostře žlutou podlahou, do které bych si postavil modrý botník s hnědým stojanem na kabáty.
Z předsíně by se vstupovalo přímo do kuchyně. Tu bych si vymaloval do oranžové barvy, nechal si do ní položit bílou podlahu a zabudovat stříbrný dřez. V kuchyni nesmí chybět zejména stůl, nejlépe nějaký velký a hnědý.
Kuchyň by byla propojena i s obývacím pokojem, v němž by hlavní roli hrály velká televize a počítač. Zdi bych si zde nabarvil opět nějak zajímavě, třeba do žluta, a na zemi by ležela modrá plovoucí podlaha. Křesla bych si sem pořídil temně černá.
Další místností v domě bude koupelna. V ní budou zelenomodré kachle a zabudovaná moderní sprcha, ovládaná pomocí tlačítek.
Ložnice by měla mít nějaké uklidňující barvy, při kterých se bude dobře spát. Postel bych preferoval nějakou měkkou a hlavně velkou, aby se v ní pohodlně leželo.

Je mi jasné, že celý dům bude stát spoustu milionů a že si ho tedy pravděpodobně nebudu moci nikdy dovolit. Ale kdybych někdy měl tolik peněz, že bych nevěděl, co s nimi, přesně takový dům si koupím.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Vložené: 28.12.2014

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Dům mých snů (2)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­