ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.83
Hodnoceno: 183x Prosím, ohodnoť práci

Babiččin dům

Babička s dědou bydlí v cihlovém rodinném domku na okraji vesnice. Tento zelený dům má rozsáhlou zahradu, z jižní strany babička pěstuje své skalničky, které tvoří hezkou skalku.
Nad velkým sklepem, v němž jsou uskladněny všechny zásoby, se nachází přízemí se třemi pokoji, koupelnou a kuchyní, v níž babička vaří moje oblíbené dobroty. V obýváku jednu stěnu pokrývá velká skříň, u druhé stojí pohodlný gauč, naproti kterému stojí velká televize. V jednom rohu stojí velký stůl, k němuž se vejdeme i se strýcem a tetou.
Dalšími místnostmi jsou malý pokojík, ložnice, dobře vybavená kuchyň a koupelna, ve které není vana, ale sprchový kout.
Nad těmito místnostmi se ještě nachází dva podkrovní pokoje, kde spíme, když přijedeme na návštěvu, a dvě půdy plné zajímavých předmětů.

Celý dům je velmi čistý a udržovaný a vždy se nám tu líbí.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: janula, 29.10.2011

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Babiččin důmMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­