ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.87
Hodnoceno: 266x Prosím, ohodnoť práci

Adventní krajina (popis obrázku)

Blíží se Vánoce a je čas na posílání adventních pozdravů. Listuji pohledy a zaujalo mě přání se zimní krajinou. V popředí se nachází malá zasněžená chaloupka. Z jejího komínu vychází bílý dým. Dřevěná chatka je obehnána plotem, který je z části zavátý třpytivým sněhem. Kolem jsou vzrostlé smrky, mnohé z nich ozdobené světýlky. Na nebi vycházejí první hvězdičky a z celého obrázku na mě dýchá sváteční a klidná atmosféra. Doufám, že i tento rok nebude na Vánoce chybět sníh a že i u nás bude tak nádherně.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Kačenka.K, 10.04.2008

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Adventní krajina (popis obrázku)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­