ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.78
Hodnoceno: 85x Prosím, ohodnoť práci

Zimní prázdniny

Každý rok jezdím na zimní prázdniny k babičce na chalupu. Moc se mi tam líbí, protože tam bývá hodně sněhu a mohu chodit lyžovat.
Když se nudím, podívám se z okna ven. Sluníčko už se vydalo na svou každodenní cestu po blankytně modré obloze. Paprsky se jemně dotýkají sněhobílé peřiny.
Rychle se obléknu a jdu ven. Vezmu lyže a šup na kopec. Sníh se ve svitu slunce blýská jako hora diamantů. Stromy jsou obaleny sněhem. Je to jako v pohádce. Vylezu na kopec u lesa. Je tam hodně stop od lesní zvěře, která v noci chodí hledat potravu. V dálce lze vidět rybník, na kterém kluci hrají hokej. Několikrát sjedu kopec, a protože mě mráz bodá do tváří, jdu domů.
Doma se svleču a uvařím si čaj. Už se těším na zítřek, až půjdu zase ven. Jen aby bylo krásně jako dnes.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Libor, 22.03.2006

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Zimní prázdninyMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­