ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.77
Hodnoceno: 121x Prosím, ohodnoť práci

Výlet do hor

Jednou jsme se vydali takovou nádhernou letní neděli na výlet do hor. Sluníčko svítilo a ptáčci poletovali na nebi. Větříček jemně hýbal větvičkami stromů a osvěžil nás letní vánek. My jsme se vydali do Jeseníků prohlédnout si chatu na Ramzové. Také jsme se vydali na Čertovi kameny a do restaurace Čertovi kameny. O kousíček dál byly ovečky a mi jsme se na ně šli podívat. Potůček jim naplňoval mističky, aby měli co pít. Ovečky se na nás dívaly, já a moje sestra jsme je hladily. Rodiče nás fotili a smáli se na nás. Za ohrádkou byla malá louka.Včeličky tam opilovali čerstvé letní kytičky. Já jsem byla velice spokojená, jako by se ta krása a letní krajina na mě smála.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Petra Mikis, 09.03.2006

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Výlet do horMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­