ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.00
Hodnoceno: 33x Prosím, ohodnoť práci

Večer u ohně

Letní večery jsou kouzelné samy o sobě. A co teprve někde v přírodě u ohně! To je pak něco magického.

Ticho ruší jenom praskot ohně. Utichá ptačí koncert, zatímco cvrččí orchestr právě ladí své nástroje a začíná vyhrávat. Lehký vánek, tolik vítaný po horkém letním dni, zlehka ovívá tváře, tiše ševelí listy stromů a naklání jazyky ohýnku na tu či onu stranu.

Pozoruji plameny, jak půvabně tančí uprostřed kamenného kruhu a vytvářejí při tom okouzlující hru stínů a světel. Na co padne světlo, zdá se být kouzelné, kam padne stín, zahalí se do temnoty a záhad.

Dívám se, jak se hladové plaménky neúnavně živí haluzemi a větvičkami, které přikládám. A mám pocit, jako bych mohla cokoli...

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Kaczerka, 20.06.2014

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Večer u ohněMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­