ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.05
Hodnoceno: 21x Prosím, ohodnoť práci

Skalnatý kopec

V horkých letních dnech ráda chodím na skalnatý kopeček plný tmavě zelených stromů a světle zelených keříků, okolo kterých spokojeně poletují malí motýlci, pilné včelky i huňatí čmeláci, protože nedaleko pod kopcem je louka, na níž si mohou nasbírat sladký nektar.

S mými vlasy si pohrává jemný vánek, jenž přináší příjemný a veselý šustot lístečků tančících na větvích nedaleké břízy, pod kterou se do země zakousla hluboká černá propast nahánějící strach.

Když slunce počne zacházet za vysoké listnaté stromy, motýli, včelky i čmeláci se pomalu vrací do svých domovů a ještěrky, které se vyhřívaly na hladké skalce nad propastí, se také přesunují jinam. Jemný vánek utiší hravé lístečky břízek, ještě před chvílí šeptající nádhernou a neopakovatelnou píseň na dobrou noc. Je na čase se zvednout, odejít z místa, jenž je mi milé jako pohlazení od maminky a nechat přírodu spát.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Barborka, 08.07.2009

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Skalnatý kopecMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­