ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.



Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.69
Hodnoceno: 234x Prosím, ohodnoť práci

Podzimní krajina

Rozhodla jsem se popisovat podzimní krajinu, protože toto roční období mám velice ráda.
Líbí se mi dny, kdy svítí sluníčko a listí hraje všemi barvami od červené až po žlutou. Listy jsou přikryty ranní rosou a třpytí se jako drahokamy. Když zafouká vítr a listí poletuje vzduchem, obloha je plná pestrobarevných draků, kteří se na svět dívají z velké výšky. Listí na zemi připomíná barevný koberec. Vím ale, že podzim má i nevlídné dny a působí na lidi velmi depresivně. Ovšem jakmile sluneční paprsky prozáří šedou oblohu, tak je hned lidem veseleji.
Těším se, až tyto dny přejdou a nastane bílá zima, čas vánoční a vše se uloží k zimnímu spánku.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Puncík, 09.12.2006

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Podzimní krajina







Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­