ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.90
Hodnoceno: 20x Prosím, ohodnoť práci

Podzimní den (2)

Byl podzimní den. Ráno vál studený podzimní vítr a s sebou bral spadané listí, které vystlalo ulice i zahrady. Slunce zešikma házelo svoje zesláblé paprsky na tyčící se daleké hory. Podzimní nálada se zhlížela v zrcadlících se kalužích. Tráva v parcích a zahradách zežloutla, zeslábla a přikryla se peřinou z listů. Spadané listí, vybarvené podzimem, se pokropeno černou nocí jiskřilo v měsíci v duhových barvách a lehký vánek si s nimi pohrával, až to vypadalo, jako by tančily. Poslední hvězdy kytek se vyhřívaly v dalekém slunci. S odcházejícím podzimem odlétaly všechny vlaštovky do teplých krajin. Vzduchem se začalo rozlévat chmurné, chladné, ale i slunečné počasí. Vesničky v dálce jako zadýchané šedou clonou kouřily osamělými kotoučky dýmu. Ranní mlha pokryla všechny pěšinky, které se vinuly mezi ještě spícími domy.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Tess, 29.03.2012

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Podzimní den (2)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­