ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.58
Hodnoceno: 12x Prosím, ohodnoť práci

Podzim (6)

Podzimní období je nejkouzelnější ze všech. Vyjdu ven a co vidím? Krásný, barvami zářící les, který mi hned vnesl klid do duše.

Procházím cestami zapadanými listím, prodírám se změtí barev, která všude kolem mě padá z vysokých, mohutných a ušlechtilých stromů. Jeden září žlutě, další červeně a jiný zase hnědě. Půda je suchá a tvrdá, na mechu v okolí stromů si to raší páreček hub. Vycházející slunce nechává své paprsky, aby proklouzly mezi větvemi stromů a osvětlily tak mohutný jírovec stojící u cesty. Jeho listy se třpytí, jako by byly ze zlata. Pod stromem se krčí několik malých kaštanů.

Pokračuji dál po cestě a všímám si, jak slunce stoupá stále výš a obarvuje tak všechny stromy dozlatova.
Zkracující stín mi oznamuje, že bude již poledne. Zde moje podzimní pouť končí. Podzim ale nikam neuteče!

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Camille, 13.10.2014

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Podzim (6)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­