ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.47
Hodnoceno: 129x Prosím, ohodnoť práci

Po dešti

Letní bouřka se již přehnala. Vláha sestoupila k zemi z oblak temných jako noc. Slunce na obloze září, jako by se nic nestalo. Barevná duha se klene nad blízkým lesem, z nějž stoupá pára. Na chodníčku čvachtají kaluže. Ozývá se první nesmělé kuňkání, cvrlikání a broukání. Svět se jasní. Na chvíli to vypadá, jako by déšť smyl všechnu zlobu světa. Ze vzduchu jde cítit ta čistota, vůně lesů, trav a květů. Je to snad ten nejkrásnější parfém na světě. Chtěla bych jej mít doma v lahvičce, abych si mohla kdykoliv přičichnout k té kráse, svěžesti a čistotě, která vyzařuje ze světa osvěženého letním deštíkem.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Dádulka, 25.03.2005

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Po deštiMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­