ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.95
Hodnoceno: 41x Prosím, ohodnoť práci

Po dešti (4)

Po vydatném dešti konečně přestalo pršet a vysvitlo slunce. I přes zavřená okna byl v každé místnosti cítit krásně čistý, čerstvý a lehký vzduch. Jako by chtěla příroda vylákat každého člověka do přírody. Ptáčci létali vysoko na obloze a do toho krásně zpívali. Přelétali z větve na větev a vypadali, jako by se smáli. I sluníčko se usmívalo na celou krajinu zmáčenou deštěm a hladilo každého po tváři svýma dlouhýma a teplýma rukama.

Všichni byli šťastní a užívali si krásu krajiny po dešti. Ač byla ve vzduchu stále cítit vlhkost, přesto se všem krásně dýchalo. Celá krajina se smála a po chvilince už nebylo ani stopy po tom vydatném dešti, jako by nikdy snad ani nepršelo. Každý už si mohl užívat krásný slunečný den. Les i celá okolní krajina najednou působila velmi přívětivě.

Mám rád krajinu po dešti. Jako by mě vždy zachvátil pocit euforie. Nedovedu si představit krásnější pocit než ten, co přichází právě po bouři, kdy se vše pročistí a vše se vrací zase do normálu.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: DreAmeR, 31.10.2015

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Po dešti (4)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­