ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.88
Hodnoceno: 175x Prosím, ohodnoť práci

Moje postel

Vždy když se probudím a vidím tu pustou a strach nahánějící tmu, jež mě obklopuje ze všech stran, a slyším jen cinkot budíku, který utíká z místnosti do místnosti, mám chuť se zachumlat do blankytně modrých peřin. Toužím se ponořit do jezera tvých snů a prožívat všední i nevšední příběhy z jiného světa. Ty mě odnášíš daleko od mých smutků. Na tvé matraci se cítím jako dřevo na hladině moře, které je unášeno do neznáma. K neznámým ostrovům a věcem.

Každý večer se opírám o tvé dřevěné mohutné čelo a čtu knihu. A ty čteš se mnou. Každou noc mi přehráváš jednu kapitolu. Ale není jen z této knihy. V každém příběhu se odehrávají další a další, takové, které jsem ještě neviděla.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Elis, 18.01.2009

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Moje postelMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­