ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.08
Hodnoceno: 85x Prosím, ohodnoť práci

Moje oblíbené místo - zelený palouček

V horkých letních dnech ráda chodím na zelený palouček, plný jásavě zbarvených květin, nad kterými tak ladně a spokojeně poletují malincí motýlci, pilné včeličky a občas i roztomilí huňatí čmeláčci.
S mými vlasy si pohráva jemný letní vánek, který z pozakoutů přináší příjemný a veselý šustot lístečků, tancujících na větvích nedalekého topolu, pod nímž teče zuřivý a rozjásaný potůček s poskakujícími vlnkami jako divoké lokny na hlavě nevinné dívky.
Když slunce začne zacházet za vysoké jehličnaté stromy, motýlci, včelky a čmeláčci začínají hledat svá místečka k přespání, jemný vánek utiší hrávé lístky topolu a potůček, na němž před chvílí poskakovali neskrotné vlnky, šeptá nádhernou a neopakovatelnou letní píseň na dobrou noc. Je na čase se zvednout z příjemně měkkounké trávy, už potřpitěné večerní rosou, a nechat přírodu spát.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Lušinka:), 03.04.2006

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Moje oblíbené místo - zelený paloučekMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­