ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.43
Hodnoceno: 7x Prosím, ohodnoť práci

Místo, na které se ráda vracím (2)

Vždy, když tu jsem, cítím, že je to mé nejoblíbenější místo. Přestože se na první pohled zdá jako všechny ostatní, je toto místo něčím kouzelné. Vím, že kdykoliv sem přijdu, bude to tu stejně nádherné jako předtím.

Zavřu-li svá víčka, dokážu si vybavit všechny zde prožité zážitky - jak veselé, tak i ty smutné. Při nádechu do sebe dostanu všechnu tu průzračnou krásu a čistotu. Když vydechnu, dostanu ze sebe všechny zlé věci, které moji duši prohryzávají už nějakou dobu.

Svěží vonící vítr načechrává vlasy a je zde cítit to kouzlo přírody, která mě obklopuje ze všech stran. Vždycky se tu cítím volná jako pták, daleko od nečisté a rušné civilizace, zkrátka jako v nebi. Jako kdybych plula po těch sněhobílých načechraných mráčcích.
Tráva je tu tak hebká, jako by byla každý den česaná tím nejjemnějším hřebenem. Přijdu si na ní jako na té nejměkčí peřině.
Ozývá se zde šumění stromů a líbezné zpívání ptáků, kteří sem přiletěli, aby i oni okusili zdejší krásy.
Slunce mě příjemně hladí po obličeji i nohou a snaží se moji studenou kůži aspoň trochu zahřát. Sem tam lze zahlédnout nějakého malinkého tvora, který si na vás chce vylézt a prozkoumat vás ze všech stran.

Vždy když tu jsem, cítím, že sem patřím a nikdy bych se tohoto místa nevzdala. To je ten důvod, proč se na něj ráda vracím.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: majda, 31.05.2018

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Místo, na které se ráda vracím (2)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­