ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.41
Hodnoceno: 190x Prosím, ohodnoť práci

Mé tajné místo

Mé tajné místo, kam chodím, když mám čas nebo špatnou náladu, je zákoutí pískárny.
"Jedničky mě dnes neminuly a našla jsem si novou kamarádku." Přemýšlím na okraji lesa, když v tom se zadívám do dáli, na mé oblíbené místo, na pískovnu. Mám krásný neopakovatelný pocit. Měsíc už vykukuje za mráčkem, ale ještě pořád ho přesvicují jemné paprsky zapadajícího slunce červnového dne. Žáby zpívají líbeznou písničku, ptáci právě vyletěli z větví listnatých bříz, které tak překrásně šumí v lehkém vánku. Na hladině se objevují kola od ryb. A z rákosí vylezlo ještěrčí miminko.
Mám dobrý pocit z toho, když vidím tu spoustu nezničené přírody, zpívající žáby, stříbřitý svit měsíce a zapadající slunce, když slyším šepotající stromy, jak se něžně kývou v letním větříku.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: aven, 08.03.2005

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Mé tajné místoMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­