ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.66
Hodnoceno: 215x Prosím, ohodnoť práci

Mé oblíbené místo v přírodě

I když bydlím ve Švihově, místo, kam si ráda zajdu, je v Dlouhé Vsi. Tam bydlí moje babička.
Kopec, ze kterého je vidět celá vesnice, se nazývá Hýbl.
Na jaře se příroda probouzí ze zimního spánku. Vykvétá podběl, bílé chudobky a zlaté pampelišky. Květiny tvoří pestrý koberec. Ptáčci zpívají jaru na uvítanou veselé písničky. V létě krajina vyzařuje teplem. Na vrcholku kopce zrají sladké třešně. Zaposlouchám-li se do koruny stromu, slyším bzukot včeliček. Bzz, bzz. Hromada kamení je úkrytem pro hbité ještěrky a jiné plazy. Na podzim přikryje žloutnoucí trávu pestrobarevný koberec z listí. V zimě si kopec oblékne bílou košily, kterou ozdobí stopy srnek a ušatých zajíčků.
Na Hýbl se ráda vracím sama nebo s kamarády. Není tam slyšet zvuk motorů našeho přetechnizovaného světa.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Tereza, 18.02.2006

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Mé oblíbené místo v příroděMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­