ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.30
Hodnoceno: 143x Prosím, ohodnoť práci

Mé oblíbené místo (2)

Nedaleko mého bydliště se nachází místečko, které se mi velice líbí. Je to v podstatě břeh říčky Houčely, ale na rozdíl od zbytku toku této říčky je můj plácek kryt před civilizací stromy a keři, takže mě tam nikdo neruší.

Je zde malý plácek porostlý hebkou trávou, na které si vždy udělám pohodlí a pozoruji okolní krajinu. Proud vody se zde stačí mírně doprava a kolem toku se vinou keříky, které se každé léto rozehrají všemi barvami a tyto zářivé barvy jim zůstanou po celé léto. Za keři se tyčí vysoké stromy, díky kterým působí toto prostředí klidně, opuštěně a přesto se zde cítím bezpečně.

Vedle mého travnatého plácku sem tam vykoukne žluťoučká kytička, za nimi porost přechází ve vyšší keře a vzadu se vypínají další stromy.

I přesto, že se nedaleko táhne dálnice, přes vysoké stromy sem nedoléhá žádný hluk a já mohu v klidu poslouchat tlumené šumění vody a veselý zpěv ptáků v oblacích.

Na toto místo se dodnes rád vracím, protože si zde mohu oddechnout od všech svých problémů a nechat se hladit krásou okolní přírody.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Runn3r.cze, 04.12.2006

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Mé oblíbené místo (2)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­