ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.53
Hodnoceno: 17x Prosím, ohodnoť práci

Letní pohled z okna

Ve svém pokoji mám čtyři okna, a jelikož se pokoj nachází ve druhém patře, je ze všech krásný výhled.

Pomalu přistupuji k jednomu z nich a odkrývám závěs. Rozhlednu se a vidím slunce, které je vysoko na obloze. Na blankytném nebi ani jeden mráček. Ptáčci si vesele poletují ze stromu na strom a všechno se směje.

Najednou ale ptáci slétli až skoro k zemi, zvedl se prudký vítr a na nebi se objevily první mraky. Zničehonic začalo pršet. Opeřenci se rychle letěli schovat a já musel zavřít okno.

Za deset minut mě ale ptačí zpěv přilákal zpátky k oknu. Opět bylo krásně. Krátká letní bouřka byla za námi, ptáčci mohli zase vyletět ze svých úkrytů a každý člověk mohl vyjít ven v krátkých kalhotách a tričku bez rukávů. Každý si tu krásu chtěl zažít na vlastní kůži.

Sluníčko začalo hřát a všichni lidé venku se cítili šťastní. I ptáčci radostně zpívali. Nebylo snad nikoho, kdo by nebyl z takového počasí nadšený. Květiny rostly přímo před očima, a když jsem opustil okno svého pokoje a vydal se do lesa, našel jsem obrovské množství hub.

Někomu by to mohlo připomínat obyčejný letní den, pro mě to však byly hotové letní Vánoce!

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Vložené: 07.12.2014

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Letní pohled z oknaMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­