ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.20
Hodnoceno: 269x Prosím, ohodnoť práci

Letní den

Jakmile slunce vychází, větříček pročesává stébla trávy pokrývající mohutné louky. Kos černý jako uhel létá ze střechy na střechu a oznamuje čápům nejnovější zprávy svým chraplavým hláskem. Kapka rosy odráží mráček překrývající slunce. Malé děti chodí bosy po zelené travičce a letní den začíná.
Už dávno jsem si přál psát o kráse léta, ovšem báseň o dnu letním jsem nikdy nenapsal. Mnohokrát jsem se veršem pokusil oslavit tento den, ale nenašel jsem slova, která by byla vhodná pro tuto báseň a pomohla mi toto dílo napsat.
Když slunce střídá bratr měsíc a modrá obloha náhle černá, potůček na pokraji háje pěje svou nekonečnou árii. Slepicím i dětem nastává čas odpočívat, můry oblétají lampu a zvony ve vsi oznamují klekání.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Hlína, 13.03.2007

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Letní denMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­