ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.22
Hodnoceno: 113x Prosím, ohodnoť práci

Hory

Připadala jsem si jako mravenec. Procházela jsem se údolím a vítr mi čechral vlasy. Přemýšlela jsem o tom, jak by bylo krásné mít zde chatu a prožívat pocity jako v této chvíli. Daleko od města a všeho zlého.

Ze snění mne probral pronikavý zvuk. Jak jsem po chvíli pochopila, vycházel z hrdla orla, který mi neúnavně létal nad hlavou. Sníh mi křupal pod nohama a jemné vločky se mi zachytávaly do vlasů.

Zastavila jsem se, právě když se mi naskytl nejkrásnější pohled na nejvyšší vrcholek hor, jenž sahal až k oblakům. Na nebi se rychle pohybovaly mraky vypadající jako poslušní beránci jdoucí za svým pastýřem.

Blaženě jsem se nadechla čerstvého vzduchu a s povzdechem vydechla. Nyní můžu jen doufat a snít o tom, že se sem jednou vrátím.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Kájí Tenčíková, 08.06.2013

   
­­­­

Slohová práce Hory ve slovenštině?

Slovenskou verzi této slohové práce naleznete na adrese:

­­­­

Diskuse ke slohové práci
HoryMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­