ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.23
Hodnoceno: 464x Prosím, ohodnoť práci

Domov

Ty můj sladký domove. Žiji v tobě, jím v tobě, spím v tobě. Vždy, když otevřu dveře, cítím tu tvoji nádhernou vůni a pohodu. Snad každý má ve svém domě nějaký koutek, který si může vyzdobit podle libosti, ve kterém se zavře, když mu zrovna není nejlíp nebo když je naštvaný. Aby mu jeho pohodlí pomohlo se z toho dostat. Když si lehnu ve svém pokoji na postel, vnímám jenom pohodu domova a všechny starosti se mě náhle vypaří z hlavy. Je to nadherný pocit uvolnění. Každým dnem se v ní probouzím. Ano, přiznávám. Nechce se mi z toho pohodlí ani vylézt. Ale nakonec se přemůžu. Vylezu a opouštím teplo a pohodu domova, abych se do ní mohl zase večer vrátit. I když někam vycestuji třeba na dovolenou, už se zase těším zpět na svůj pokoj a ten klid v něm. Z pokoje mám krásný pohled na město, je to opravdu nádhera. Tento pohled nejenom uklidňuje, ale i přivádí na jiné myšlenky. Ty můj sladký domove, jak jistě víš, mám tě moc rád, a řídím se zásadou 'všude dobře, doma nejlíp'.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Dexter33, 23.01.2006

­­­­

Diskuse ke slohové práci
DomovMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­