ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.07
Hodnoceno: 308x Prosím, ohodnoť práci

Divoká příroda

Často se procházím na jedno nepřístupné místo uprostřed hlubokého lesa. Tam si vždy sednu na jeden mohutný kámen, který porůstá mechem. Naproti balvanu se tyčí vysoká bříza, jež tvoří dominantu celého krásného zákoutí. Je tak vysoká, že určitě vidí, co se děje daleko od ní. Má nádhernou bílou kůru a zelené lístečky jí přidávají jen na kráse.

Za břízou se nalézá velký tmavý les, který vypadá dosti strašidelně. Tvoří ho totiž vysoké jehličnaté stromy, které se obrací ze strany na stranu. Sice se zdá okolí tajemné a strašidelné, ale bez něho by místo ztratilo své kouzlo. Napravo od balvanu, na němž sedávám, polehávají kameny, které tvoří nízkou skálu. Když na ni vylezu, stoupnu si na jednu nohu, rozpažím ruce a připadám si, že létám.

Tohle místo patří mezi mé nejoblíbenější. Je smutné, že spousta krásných oblastí nacházíme často zničených. Své místečko budu chránit a doufám, že navždy zůstane utajené vandalům a lidem, kteří by jej chtěli nějak poškodit.

   
­­­­

Slohová práce Divoká příroda ve slovenštině?

Slovenskou verzi této slohové práce naleznete na adrese:

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Divoká přírodaMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­