ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.58
Hodnoceno: 12x Prosím, ohodnoť práci

Zájem o pracovní místo

_Název firmy + její adresa_


V _obec_ dne xx.xx.200x


Věc: Zájem o místo překladatele/korektora

Vážená paní, vážený pane,

reaguji na Vaši nabídku práce "překladatel/korektor francouzštiny" inzerovanou na internetovém serveru Aspena.cz. Jak se můžete přesvědčit v přiloženém životopisu, domnívám se, že splňuji všechny požadavky na tuto pozici.

Vystudovala jsem Filozofickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, obor překladatelství a tlumočnictví francouzského jazyka. Získala jsem stipendium a strávila dva roky ve Francii. Zde jsem mimo jiné měla možnost podílet se na překládání několika knih do češtiny.
Práce s počítačem je samozřejmostí.

Děkuji Vám za čas strávený nad čtením tohoto dopisu. V případě Vašeho zájmu se velice ráda dostavím na pracovní pohovor.

S pozdravem_Podpis zájemce_
_Jméno a příjmení zájemce_
_Kontaktní údaje zájemce_
Příloha: 1

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: J. Kloudová, 05.11.2009

   
­­­­

Slohová práce Zájem o pracovní místo ve slovenštině?

Slovenskou verzi této slohové práce naleznete na adrese:

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Zájem o pracovní místoMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­