ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: ---
Hodnoceno: 0x Prosím, ohodnoť práci

Motivační dopis (7)

ZF OPENMATICS s.r.o.
Poděbradova 2842
301 00 Plzeň 3

V Rokycanech dne 28. 9. 2020

VĚC: Zájem o pracovní pozici junior nákupčí s angličtinou


Vážená paní, vážený pane,

reaguji na nabídku uveřejněnou na oficiálních stránkách Vaší společnosti. Ucházím se o pozici junior nákupčí s angličtinou.

Vystudovala jsem Masarykovo gymnázium v Plzni. Z vyučovacích předmětů jsem vynikala především v anglickém a německém jazyce, které ovládám na výborné úrovni jak písmem, tak i mluveným slovem. Moje znalost práce na PC je také velmi dobrá, mám zkušenosti s programy z rodiny MS Office (Excel, Word, PowerPoint a Outlook). Během studia na gymnáziu jsem tři roky pracovala ve skladu České pošty, kde jsem dostala příležitost naučit se plánovat a organizovat vlastní práci.

Od mých patnácti let jsem také příležitostně doučovala angličtinu i němčinu. Doučováním jsem si zdokonalila své komunikační schopnosti a zároveň se stala zodpovědnou v rozhodování a trpělivou v jednání vůči lidem.

Mezi mé hlavní přednosti patří zejména skvělé komunikační schopnosti. Baví mě s lidmi pracovat a být s nimi v kontaktu. Umím být přesvědčivá a moje vyjednávací schopnosti jsou na vysoké úrovni.

Jsem velmi přizpůsobivá a můj časový rozvrh dne je flexibilní. Nedělá mi žádný problém pracovat o víkendu či během svátků. Jsem vlastníkem řidičského průkazu skupiny B. Ráda rozvíjím své znalosti a dovednosti, proto mě Vaše nabídka, kde nabízíte možnost kariérního růstu, zaujala. Rovněž denní využití anglického jazyka, komunikace s lidmi i platové podmínky mně zcela vyhovují.

Věřím, že bych byla dobrým přínosem Vaší stabilní a renomované společnosti. Vaši důvěru bych splácela svědomitě odvedenou prací a vysokým pracovním nasazením.

Pro konkrétnější informace Vám zasílám v příloze svůj strukturovaný životopis. Pokud Vás zaujme, ráda se dostavím na osobní pohovor. Těším se na případnou spolupráci.

S pozdravem


Kateřina S., nar. 2001
Motýlí 1
326 00 Plzeň
Tel.: _TELEFON_
E-mail: _E-MAIL_

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Kateřina, 26.10.2020

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Motivační dopis (7)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­