ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.41
Hodnoceno: 39x Prosím, ohodnoť práci

V zimě

Nějaký básník by určitě zimu popsal asi takto: "...sníh nám křupal pod nohama a na tváře, které byly jako slabikáře, foukal příjemný zimní vánek..."
Ale buďme k sobě upřímní. Zdá se vám, že vám sníh pod nohama křupe? Mně se zdá, že pokud není alespoň -20 °C a ze sněhu není led, tak to není možné. A neříkejte mi, že je vám příjemné, když vám do zmrzlých a ledem pokrytých tváří zafouká ještě ledovatější vichřice! Vlasy jsou obaleny popraškem, který vám v teple smočí už tak dost promoklý kabát nebo bundu. Z řas se vám začnou dělat malé rampouchy a těsně za vámi - pokud máte štěstí a nespadne na vás - žuchne ze střechy na zem kopa sněhu. Málem si zlomíte nohu, pod kterou se objeví led. Vy spadnete na promrzlou zadní část těla a ještě si při tom ulomíte podpatek těch nových bot, se kterými jste se musela nutně pochlubit své kamarádce! No není snad zima roční období, které by se mělo přejmenovat na období nehod?

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Šárka Nováková, 01.05.2006

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
V ziměMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­