ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.47
Hodnoceno: 59x Prosím, ohodnoť práci

Studenti, nebo zvířata?

Ve škole se ozývá zvonění. Studenti instinktivně poznávají, že zvoní na konec poslední hodiny. V tuto chvíli je v budově největší hluk. Profesoři křičí do třídy zadání domácího úkolu, ale studenti nevnímají. Ve chvíli zvonění je část mozku zaměřující se na školu automaticky vypnuta. Studenti podivuhodnou rychlostí hází penály do tašky, zapínají zipy batohu a mrštně dávají židle na lavice. Poté se přesouvají do šaten. Do jedné úzké chodbičky se skříňkami se ke vší smůle musí vejít celá dvě stáda studentů. S každodenní pravidelností se zde vytvářejí 4 proudy: 2 postranní u skříněk a 2 vnitřní, které se pohybují dovnitř a ven. Je zde neuvěřitelně přeplněno - chvílemi se zdá, že demografická křivka už od dávných dob zas tak moc neklesla. A jako opice podle Darwinovy teorie slezla ze stromu a začala se pohybovat po dvou nohou, tak i studenti jsou nuceni začít šplhat po potrubí u stropu, aby se dostali ke svým pelechům (skříňkám).
Ne nadarmo jsou studenti profesory nazýváni zvířata.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: dj hruška, 14.03.2006

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Studenti, nebo zvířata?Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­