ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.63
Hodnoceno: 8x Prosím, ohodnoť práci

Reklamy a my (2)

Televize. Každý z nás ji má doma. A taky asi každého z nás, alespoň podle mého názoru, štvou neustále se opakující reklamy, které jsou v poměru deset ku jedné části filmu. A nejhorší jsou právě ty reálné.

Je úplně normální, že jdu ve škole po chodbě, a když mi někdo pochválí svetr, tak vytáhnu z batohu Perwoll a řeknu: "Není nový. Je jen vypraný v Perwollu!"
Nebo když se jednou za čas stihnu ráno učesat, kamarádka ke mně vždy utíká a přes polovinu chodby na mě nadšeně volá: "Páni! Ty máš dnes boží vlasy." A moje odpověď? "To ne já. To moje Shauma!"
A do třetice všeho dobrého, jak říká moje babička: Jednou nešla moje nejlepší kamarádka do školy kvůli střevním problémům. Místo ovoce nebo nějakých sladkostí na zlepšení nálady jsem jí přinesla velký desetikilový balík psích granulí Pedigree a dala jí ho se slovy: "Psům zlepšuje trávení, a proto dělají pevná hovínka. Snad pomůže i tobě!"

A pak že reklamy nejsou přínosné pro život.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Blackie, 14.09.2013

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Reklamy a my (2)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­