ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.18
Hodnoceno: 33x Prosím, ohodnoť práci

Reklama

Reklamu vídáme všude kolem nás, ať už v našich domovech nebo venku na ulici. Jedete po dálnici a místo toho, abyste se věnovali bezpečnému řízení, sledujete velké svítící billboardy vedle silnice, které se prostě nedají přehlédnout. Zapnete si rádio, ale místo písniček slyšíte otravnou reklamu na XXX Lutz s jeho červenou židlí. Pustíte si notebook, protože na něm chcete něco vyhledat, ale jediné, co se vám ukáže, je velký blikající nápis, že jste šťastlivec, protože jste vyhráli nový iPhone! V televizi se zase chcete podívat na svůj oblíbený film, protože víte, že ho mají večer dávat. Jenže jen co naladíte kanál, na kterém má snímek běžet, vybafne na vás Horst s jeho novými extra ostrými noži různých velikostí a tvarů. Samozřejmě vás hned láká na to, že když mu okamžitě zavoláte, dostanete další dva nože jako bonus, a to zcela zdarma. Nezbývá tedy si tento teleshopping přetrpět, než vám konečně pustí váš vysněný film. Po ani ne dvaceti minutách se však na obrazovce objeví hláška, že ničím nerušenou zábavu při sledování filmu vám přeje sponzor tohoto pořadu! Zdá se vám snad, že je takto naše zábava nerušená!?

Dobrá, ne vždy jsou reklamy jen na škodu... Když se rozhodujete mezi stejným zbožím, ale od jiného výrobce, mohou vám pomoci v rozhodování, samozřejmě záleží i na ceně.
Reklamy jsou většinou otravné, to ano, ale bez nich bychom možná mohli být ještě nerozhodnějšími, než někdy jsme.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Klára, 08.12.2017

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
ReklamaMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­