ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.00
Hodnoceno: 1x Prosím, ohodnoť práci

Prohlídka u doktorky

Jednou se takhle vydám s maminkou k doktorce - na tu nejhorší cestu na světě!
Přijdu do čekárny, děti si tam hrají na koberci, jako by jim nikdo neřekl, že půjdou do války, kde jim rozpíchají celé tělo strašidelnými jehlami. Au.

Ale ne, jsem na řadě! Přijdu dovnitř a sestřička mi řekne, abych se postavila na váhu. Bože, podle téhle váhy jsem o kilo těžší, to je nějaká past! Poté se postavím k metru a jsem naopak štěstím bez sebe, jelikož jsem odminule povyrostla.
Najednou mi na ruku nandá jakýsi tunel, kterým mi chce snad uškrtit ruku, ale po chvíli mě naštěstí maminka zachrání a sundá to ze mě. Doktorka vezme potrubí s magnetem a nechá mi zmrznout celý hrudník. Musí být šílená, má vůbec tušení, že můžu dostat chřipku? Následuje finále, nandá mi na ruku modrou látku a nařídí mi, abych posilovala s neviditelnou činkou. Zničehonic potom vytáhne tu nejhorší zbraň na světě - injekci. Bodne mi ji do ruky a vyvolá krvácení, ale asi po minutě ji zase vytáhne a s vítězoslavným úsměvem mi pak dá bonbón, lízátko i omalovánky.
Doktorka vyhrála ve válce a já můžu jít s pobodanou rukou domů...

Z toho všeho plyne ponaučení: nic si nezačínejte s doktorkou!

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Vložené: 11.03.2019

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Prohlídka u doktorkyMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­