ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.00
Hodnoceno: 1x Prosím, ohodnoť práci

Prohlídka u doktorky

Jednou se takhle vydám s maminkou k doktorce - na tu nejhorší cestu na světě!
Přijdu do čekárny, děti si tam hrají na koberci, jako by jim nikdo neřekl, že půjdou do války, kde jim rozpíchají celé tělo strašidelnými jehlami. Au.

Ale ne, jsem na řadě! Přijdu dovnitř a sestřička mi řekne, abych se postavila na váhu. Bože, podle téhle váhy jsem o kilo těžší, to je nějaká past! Poté se postavím k metru a jsem naopak štěstím bez sebe, jelikož jsem odminule povyrostla.
Najednou mi na ruku nandá jakýsi tunel, kterým mi chce snad uškrtit ruku, ale po chvíli mě naštěstí maminka zachrání a sundá to ze mě. Doktorka vezme potrubí s magnetem a nechá mi zmrznout celý hrudník. Musí být šílená, má vůbec tušení, že můžu dostat chřipku? Následuje finále, nandá mi na ruku modrou látku a nařídí mi, abych posilovala s neviditelnou činkou. Zničehonic potom vytáhne tu nejhorší zbraň na světě - injekci. Bodne mi ji do ruky a vyvolá krvácení, ale asi po minutě ji zase vytáhne a s vítězoslavným úsměvem mi pak dá bonbón, lízátko i omalovánky.
Doktorka vyhrála ve válce a já můžu jít s pobodanou rukou domů...

Z toho všeho plyne ponaučení: nic si nezačínejte s doktorkou!

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Vložené:

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Prohlídka u doktorkyMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)