ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.12
Hodnoceno: 43x Prosím, ohodnoť práci

Pozor, psi!

Existuje mnoho druhů značek, ale každá slouží jiným věcem. Musíme si přiznat, že je potřebujeme, i když je možné, že někomu by se bez nich žilo jednodušeji. Zvlášť barvoslepí by si oddechli. Nedávno jsem se setkala se značkou, kterou vídávám málokrát. Je podomácku vyrobená - nápis, psaný třesoucí se rukou, "pozor, psi!" Je hezké, že mě kdosi informuje o tom, že ze mě může nějaký "čokl" nadělat kousíčky. Pro osobu, která má panický strach ze psů, to opravdu zvedne sebevědomí. Při pomyšlení, že můj osud mají ve svých rukou nebo spíš tlapách a tlamách zdivočelí hafani mi nezbývá než trénovat, abych měla rychlé nohy a silný hlas, pač tyhle dvě věci budou pro záchranu mého holého života nejdůležitější.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Petra, 27.05.2006

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Pozor, psi!Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­