ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.00
Hodnoceno: 8x Prosím, ohodnoť práci

O kapsách

Všichni určitě znáte kapsy. Určitě mají své výhody. Můžeme v nich nosit klíče, mobil a jiné potřebné věci. Ale mají i své nevýhody. Nevěříte? Příhoda, která se mi stala, je toho důkazem.

Nedávno se mi poštěstilo, že jsem vstal a nemohl najít mobil. Pátral jsem po něm snad všude. Hledal jsem ho v obývacím pokoji, v koupelně, v kuchyni, v předsíni... Zkusil jsem se podívat i do ložnice rodičů a samozřejmě že jsem hledal i ve svém pokoji. Ale marně. Nakonec jsem se v nouzi šel podívat i na toaletu. Také nic. Pomalu jsem si začínal představovat, jak si budu muset koupit nový mobil a získávat všechny kontakty zpět. Říkal jsem si, že až přijedou rodiče z výletu, pěkně mi vynadají. Moje bezradnost byla větší a větší... A víte, jak to dopadlo? Nakonec jsem svůj mobilní telefon našel v kapse u kalhot, které jsem měl celou dobu na sobě!

Z toho plyne ponaučení, že kapsy jsou zlo. Člověk v nich velmi snadno něco zapomene. Takže bych kalhoty s kapsami nechal krtečkovi.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: ,

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
O kapsáchMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)