ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.00
Hodnoceno: 8x Prosím, ohodnoť práci

O kapsách

Všichni určitě znáte kapsy. Určitě mají své výhody. Můžeme v nich nosit klíče, mobil a jiné potřebné věci. Ale mají i své nevýhody. Nevěříte? Příhoda, která se mi stala, je toho důkazem.

Nedávno se mi poštěstilo, že jsem vstal a nemohl najít mobil. Pátral jsem po něm snad všude. Hledal jsem ho v obývacím pokoji, v koupelně, v kuchyni, v předsíni... Zkusil jsem se podívat i do ložnice rodičů a samozřejmě že jsem hledal i ve svém pokoji. Ale marně. Nakonec jsem se v nouzi šel podívat i na toaletu. Také nic. Pomalu jsem si začínal představovat, jak si budu muset koupit nový mobil a získávat všechny kontakty zpět. Říkal jsem si, že až přijedou rodiče z výletu, pěkně mi vynadají. Moje bezradnost byla větší a větší... A víte, jak to dopadlo? Nakonec jsem svůj mobilní telefon našel v kapse u kalhot, které jsem měl celou dobu na sobě!

Z toho plyne ponaučení, že kapsy jsou zlo. Člověk v nich velmi snadno něco zapomene. Takže bych kalhoty s kapsami nechal krtečkovi.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Veronika Synková, 02.09.2012

­­­­

Diskuse ke slohové práci
O kapsáchMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­