ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.57
Hodnoceno: 77x Prosím, ohodnoť práci

Notebook zn. MUŽ

K tomu, aby si žena pořídila notebook značky "MUŽ", musí mít taktéž hodně peněz nebo pevné nervy. A jaké jsou základní parametry pro výběr toho správného notebooku typu "MUŽ"?
Samozřejmě nejprve cena. Poté je nutné zhodnotit grafické zpracování notebooku a celkový vzhled. Nezapomeňte také zkontrolovat i opotřebovanost a rok výroby.

V dnešní době notebook, který nemá WiFi pro připojení do Internetu, není plnohodnotným notebookem. Opět zde platí, čím delší, tím lepší a kvalitnější připojení. Notebook by měl být dostatečně výkonný. Výdrž baterie se ideálně pohybuje od 3 do 5 hodin, pro náročnou ženu jsou v nabídce dokonce i 24hodinové. Test výdrže baterie se nejlépe provádí spuštěním programu Potreby_Zeny.exe.

V základní instalaci mají tyto notebooky svůj vlastní operační systém a své vlastní připojené zařízení. Důležité je, aby notebook měl nainstalované programy jako VlastniByt.exe nebo Auto.exe. Pokud má nainstalovaný program VlastniDum.exe a NoveAuto.exe, jedná se o vysoce kvalitní model, do kterého se vyplatí investovat.

Bohužel mají tyto notebooky nainstalované i nežádoucí programy typu Milenka.exe nebo Kamaradi_a_Pivo.exe. Zkušená uživatelka však tyto programy smaže a nahradí je užitečnějšími programy, jako jsou Nakupy.exe, Navstevy_Tchyne.exe a také velmi oblíbeným je i Dovolená_v_Thajsku.exe.

K tomu, aby si uživatelka plně vychutnala všechny funkce, které notebook nabízí, stačí jednou denně stáhnout aktualizační soubory. Nutné pro chod notebooku jsou tyto soubory: Jidlo.doc, Sex.ppt a také Vyžehlená_Košile.xls. Jednou za čas lze povolit stahováni souboru Pivo.bat. Většina uživatelek má nastaveno stahování tohoto souboru 1-2x týdně.

Záleží pouze na Vás, jaký typ notebooku si vyberete. Hardware a software je pouhou formalitou.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Buginka, 24.02.2009

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Notebook zn. MUŽMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­