ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.57
Hodnoceno: 77x Prosím, ohodnoť práci

Notebook zn. MUŽ

K tomu, aby si žena pořídila notebook značky "MUŽ", musí mít taktéž hodně peněz nebo pevné nervy. A jaké jsou základní parametry pro výběr toho správného notebooku typu "MUŽ"?
Samozřejmě nejprve cena. Poté je nutné zhodnotit grafické zpracování notebooku a celkový vzhled. Nezapomeňte také zkontrolovat i opotřebovanost a rok výroby.

V dnešní době notebook, který nemá WiFi pro připojení do Internetu, není plnohodnotným notebookem. Opět zde platí, čím delší, tím lepší a kvalitnější připojení. Notebook by měl být dostatečně výkonný. Výdrž baterie se ideálně pohybuje od 3 do 5 hodin, pro náročnou ženu jsou v nabídce dokonce i 24hodinové. Test výdrže baterie se nejlépe provádí spuštěním programu Potreby_Zeny.exe.

V základní instalaci mají tyto notebooky svůj vlastní operační systém a své vlastní připojené zařízení. Důležité je, aby notebook měl nainstalované programy jako VlastniByt.exe nebo Auto.exe. Pokud má nainstalovaný program VlastniDum.exe a NoveAuto.exe, jedná se o vysoce kvalitní model, do kterého se vyplatí investovat.

Bohužel mají tyto notebooky nainstalované i nežádoucí programy typu Milenka.exe nebo Kamaradi_a_Pivo.exe. Zkušená uživatelka však tyto programy smaže a nahradí je užitečnějšími programy, jako jsou Nakupy.exe, Navstevy_Tchyne.exe a také velmi oblíbeným je i Dovolená_v_Thajsku.exe.

K tomu, aby si uživatelka plně vychutnala všechny funkce, které notebook nabízí, stačí jednou denně stáhnout aktualizační soubory. Nutné pro chod notebooku jsou tyto soubory: Jidlo.doc, Sex.ppt a také Vyžehlená_Košile.xls. Jednou za čas lze povolit stahováni souboru Pivo.bat. Většina uživatelek má nastaveno stahování tohoto souboru 1-2x týdně.

Záleží pouze na Vás, jaký typ notebooku si vyberete. Hardware a software je pouhou formalitou.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: ,

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Notebook zn. MUŽMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)