ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.84
Hodnoceno: 38x Prosím, ohodnoť práci

Neúspěch českých hokejistů na MS 2007 v Moskvě

Čeští hokejisté neuspěli na letošním mistrovství světa v Moskvě. Výkon našich borců mě přivedl k velmi oduševnělé otázce: Proč jsme prohráli? Hlavní příčinu našeho neúspěchu vidím v trenéru Hadamczikovi. Jeho projevy nejsou slyšet ani na tiskové konferenci, kde je plno mikrofonů, tak jak potom můžou slyšet hráči, když se marně snaží přešeptat hlučnou halu. Další zásadní chyba byla volba našeho brankáře. Roman Čechmánek by se měl méně vztekat a více chytat. Místo útočných zákroků vyrážečkou na soupeře bych ocenil zákroky obranné. Také lituji toho, že většina kvalitních českých hokejistů nastupuje za nejlepší týmy NHL a proto stále bojovali o Stanley cup a nemohli pomoci českému týmu. Proto bychom v dalších letech měli hráče prodávat jen do špatných klubů. Jeden z mála hráčů, kteří nezklamali, je kapitán David Výborný, který naštěstí hrál blízko mantinelu, a proto zachytil tichou nápovědu trenéra Hadamczika. Nepatřím mezi typické české fanoušky, kteří jen sedí na gauči s pivem a nadávají na neschopnost českého družstva, a proto doufám, že když se náš tým nebude příště tak ploužit, má šanci porazit i favorizované Německo.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Undertaker, 14.05.2007

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Neúspěch českých hokejistů na MS 2007 v MoskvěMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­