ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.11
Hodnoceno: 9x Prosím, ohodnoť práci

Krutý život alergika

Není to krásné? Všechno kolem taje, pomalu ale jistě se blíží konec zimy a na zahradě už pomalu rozkvétají první sněženky... Ne, není. Pro alergika ne. Jakmile začne tát sněhová pokrývka, každý alergik už začíná brečet nad tím, že zase brzy začne ten krušný čtvrtrok, kdy pomalu nemůže ani vyjít ven.
"Vyjedeme si na cyklovýlet?" ptají se vás přátelé ze všech stran. Vy však jen neurčitě kroutíte hlavou a těšíte se na zimu. Není přece nic horšího, než projíždět po polňačce, kde zprava se táhne květnatá louka a zleva dlouhý lán řepkového pole. Navíc z kola člověka před vámi na vás neustále létá prach. V tu chvíli se jen těšíte na zimní dovolenou do Alp. Od té vás ale dělí více než půl roku.
Když vtom...seno. Váš další odvěký nepřítel. Saháte po kapesníku. To ne, došly! Kdo by to byl řekl, že čtyři balíčky nebudou stačit!
Hned po návratu domů, aniž byste uklidili kolo, se vrháte k zásobě kapesníků a s "taháním strejdy do hospody" je konečně konec. V tu chvíli si přísaháte, že tohle byl váš úplně poslední cyklovýlet. Na posilněnou se ještě nadopujete prášky na alergii a necháte si vynadat od drahého protějšku, že jste si neuklidili kolo. To je život. Takže NE, rozkvetlá louka opravdu není krásná. Rozkvetlá louka je horor!

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Camille, 23.01.2016

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Krutý život alergikaMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­