ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.00
Hodnoceno: 16x Prosím, ohodnoť práci

Dovolená v zahraničí

Představte si situaci, kterou vám teď popíšu: Blíží se letní prázdniny a před vámi jsou dva bezstarostné měsíce volna. Vy si můžete vybrat dovolenou, kdekoliv jen chcete. Přemýšlíte o teplé vodě na Havaji nebo třeba o zelených kopcích Smaragdového ostrova.
A teď vážně, mysleli jste při výběru téhle vysněné dovolené na Českou republiku, naši krásnou zem?

Znám několik lidi, kteří mají Česko rádi, včetně mě, a přijde mi velmi zajímavé, že tito lidé jezdí každý rok do nějaké chorvatské vesnice, kde leží na rozpáleném kameni a pojídají domácí kuřecí řízek a dva velké konzumní chleby.
Vždyť naši českou krajinu nám spousta cizinců závidí a chtějí ji navštívit, tak proč tihle "řízkožrouti" neleží u Máchova jezera, když je Česko tak senzační?

Dovolená v Chorvatsku je totiž záležitost finančně náročná a každý účastník takového zájezdu může hrdě prohlásit, že byl v cizině. A když na to Český občan nemá peníze, tak si je půjčí v bance. Koneckonců, od toho ty banky jsou, že?

Dovolená u Máchova jezera už zkrátka a dobře nikoho nezajímá, a tak vymýšlíme, kam jinam se podíváme, když nám to půjčka zaplatí...

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: DreAmeR, 30.05.2015

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Dovolená v zahraničíMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­